Новопавлівська сільська рада
Межівський район Дніпропетровська область
Рішення сесії
від 05 березня 2020р.№ 1615 - 55/VIІ
55-сесія
VII скликання
Про надання дозволу навиготовлення проекту землеустрою, щодо відведення земельної ділянки в оренду для сінокосіння та випасання худоби громадянину Омельченку Віталію Володимировичу.
Опубліковано 10 березня 2020


УКРАЇНА

НОВОПАВЛІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

НОВОПАВЛІВСЬКОЇ ОБ’ЄДНАНОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ

МЕЖІВСЬКОГО  РАЙОНУ

ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ПЯТЬДЕСЯТ ПЯТА  СЕСІЯ

СЬОМОГО  СКЛИКАННЯ                                                                                                       РІШЕННЯ

Про  надання дозволу навиготовлення   проекту землеустрою,

щодо відведення  земельної ділянки в оренду для сінокосіння та випасання худоби

громадянину   Омельченку Віталію Володимировичу.

 

            Розглянувши заяву громадянина Омельченка Віталія Володимировича, який проживає село Новопавлівка вулиця Покришкіна,7А Межівського району Дніпропетровської області про  надання дозволу на виготовлення проекту  землеустрою, щодо відведення земельної ділянки  в оренду  для сінокосіння та випасання худоби, яка знаходиться на території Новопавлівської сільської радиМежівського району Дніпропетровської області , та керуючись  ст.ст. 12,123,124,126  Земельного  Кодексу України п.34 статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в  Україні», Порядком розроблення проектів  землеустрою  щодо відведення   земельних ділянок,  затвердженого  постановою Кабінету  міністрів України від 26  травня 2004 року  № 677 враховуючи висновки постійної комісії з питань соціально-економічного розвитку сільської ради, бюджету та фінансів, регуляторної політики та постійної комісії з питань містобудування, будівництва, земельних відносин та охорони навколишнього природного середовища, Новопавлівська сільська рада

                                                           ВИРІШИЛА

            1.Надати гр.Омельченку В.В.  дозвіл на виготовлення проекту  із землеустрою, щодо відведення земельної ділянки в оренду  для сінокосіння та випасання худоби  розміром  237,6246 га, в тому числі пасовища - 237,6246 га, яка розташована на території Новопавлівської сільської ради Межівського району, кадастровий              №1222685500:01:004:0418 .

            2.Гр. Омельченку В.В.  замовити  виготовлення  проекту  землеустрою, щодо відведення земельної ділянки в оренду  для сінокосіння та випасання худоби в організаціях, що мають  відповідні  дозволи ( ліцензії) на виконання робіт.

           3. Проект землеустрою подати на розгляд сесії сільської ради для прийняття рішення  про передачу земельної ділянки в оренду.

           4.Контроль  за виконання данного рішення покласти на комісію з питань містобудування, будівництва, земельних відносин та охорони  навколишнього  природного середовища.

                   В.О.СІЛЬСЬКОГО ГОЛОВИ                                              Л.СОТНИК


с.Новопавлівка

05 березня  2020 року

№ 1615 - 55/VIІ

Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux